Lakierowaniem samochodów zajmujemy się od 10 lat. Polakierowaliśmy już zdecydowanie więcej samochodów niż jesteśmy w stanie policzyć. Mamy na swoim koncie trudne i niestandardowe prace takie jak renowacja powierzchni lakierniczej zabytkowych pojazdów, zmiana koloru auta czy lakierowanie nowych skuterów pod promocję w hipermarketach. Nie boimy się żadnej pracy, a do każdej podchodzimy tak samo starannie i profesjonalnie.

O dobrym fachowcu świadczą jego narzędzia – my korzystamy tylko ze sprzętów z najwyższej półki.
Nawet najlepszy lakiernik nie polakieruje ładnie auta bez dobrego lakieru. Dobieramy kolory z pomocą najwyższej jakości mieszalni QuickLine. Kierowcy nie są w stanie odróżnić polakierowanego elementu od oryginalnego koloru.
Specjalnie przygotowana komora bezpyłowa pozwala nam nakładać powierzchnie lakiernicze w sterylnych warunkach, zapewniając idealnie gładką i czystą powłokę. Na naszych pracach nie widać tak zwanej „mory” lakierniczej. Potrafimy nałożyć równą i gładką warstwę koloru, tak aby przeciętny kierowca nie odróżnił jej od fabrycznej powłoki.
Fakt jest taki, że wszystkie powyższe atuty znajdziecie Państwo w każdym dobrym warsztacie lakierniczym. To co nas wyróżnia to trwałość naszej pracy. Sądzimy, że właśnie żywotność i dobre zabezpieczenie jest tym najważniejszym elementem w branży lakierniczej. Staranność i wysoka precyzja na każdym etapie sprawia, że naniesiona przez nasz powłoka wytrzymuje próbę czasu i jest długo odporna na korozję oraz czynniki zewnętrzne.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Autolasek
Lakiernik i mechanik

Cieniowanie 250 zł
Lakierowanie całego samochodu od 7000 zł
Lakierowanie dachu 600 zł
Lakierowanie drzwi bocznych 500 zł
Lakierowanie nakładki  lusterka 70 zł
Lakierowanie pokrywy silnika 600 zł
Lakierowanie progu 400 zł
Lakierowanie tylnej klapy 500 zł
Lakierowanie zderzaka 500 zł
Prace nie standardowe stawka godzinowa 123 zł